Верховна Рада України прийняла у першому читанні Законопроект «Про вищу освіту»

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №1187-2 «Про вищу освіту». За відповідне рішення проголосувало 230 народних депутатів. Фракція комуністів не брала участі у голосуванні, у фракції Партії регіонів рішення підтримав 1 депутат.

Законопроект «Про вищу освіту» був розроблений ще у 2012 році робочою групою, яку очолював ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. Робота над законопроектом здійснювалася на засадах обговорення представниками громадськості, студентства та освітніх організацій. Через Інтернет було отримано понад 3 тисячі пропозицій, в робочій групі взяли участь представники понад 30 організацій.

Семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

15-16 квітня в м. Києві, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection, спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України проведуть дводенний семінар на тему: "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу".

Семінар проводитиметься для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів.

МОН оприлюднило план дій на 100 днів

На першій прес-конференції 4 березня 2014 року було оголошено про пріоритети діяльності нового керівництва МОН. Головне завдання міністерства – сприяти досягненню навчальними закладами найвищої якості освіти, ліквідувати щоденний контроль, відмовитися від репресивних функцій, перейти на засади партнерської співпраці із закладами освіти. У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, що його можна розпочати та частково виконати за цей короткий період.

Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій і закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямі його реалізації.

100 днів Міністерства освіти і науки України

Сергія Квіта призначено Міністром освіти і науки України

Сьогодні відбулася прес-конференція нового керівництва Міністерства освіти і науки України на тему «Нові кроки в освітній політиці України».

У ній взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, перший заступник Міністра Інна Совсун, заступник Міністра Павло Полянський.

Сергій Квіт зазначив, що «Міністерство освіти і науки переходить від щоденного контролювання роботи навчальних закладів до того, що ми допомагатимемо нашим закладам освіти займатися власне якістю. Тобто у центрі нашої уваги – якість. Якість навчання, якість викладання та якість наукових досліджень. Завдання Міністерства – сприяти досягненню нашими навчальними закладами найвищої якості, а не щодня їх контролювати».

В УНТ відбувся семінар на тему: «Публічні виступи»

14 лютого 2014 року в Університеті новітніх технологій було проведено відкрите практичне заняття для всіх бажаючих студентів університету на тему: «Успішний виступ на семінарах, зборах та конференціях».

Під час заняття розглядалися основні етапи підготовки до виступу а саме: підбір матеріалу, фактів і аргументів; складання плану; літературна обробка тексту; вивчення тексту для вільного викладення перед слухачами та відпрацювання художнього виконання, виголошення з інтонацією, мімікою та жестикуляцією.

Заняття провела Герасимович Марія Всеволодівна викладач вищої категорії Оптико-механічного технікуму Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.