Всі студенти УНТ мають право на компенсацію частини витрат на навчання

Студенти Унт, які є платниками податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Для цього необхідно до 31 грудня 2014 року подати до територіального фіскального органу річну податкову декларацію, в якій зазначити конкретні суми витрат за 2013 рік. Варто зазначити: якщо платник не використає своє право на податкову знижку до кінця року, наступного за звітним, то таке право на наступні роки не переноситься.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади ректора

Приватній вищий навчальній заклад Університет новітніх технологій оголошує конкурс на заміщення посади ректора Університету.

До участі в конкурсі допускаються кандидати, що вільно володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Резюме від претендентів надсилати на ім'я першого проректора Бороденко Н.Д., за адресою: 03067, м. Київ-067, провулок Машинобудівний, 28. Термін подачі заявок до 04 січня 2015 року.

Вітаємо з Днем працівника освіти

Загальносуспільне значення діяльності викладачів, професорів, керівників освітніх установ визначається їхнім високим покликанням створювати належні умови для формування духовно багатої, вільної і творчої людської особистості, мобілізації інтелектуального потенціалу суспільства, духовного відродження нації.

В останнє десятиліття високопрофесійними працівниками нашого закладу зроблено вагомий внесок у становлення сучасної освітньої бази в Україні, розширення її інтелектуального середовища серед студентів та молоді України.

Додаткове зарахування студентів 2014

 УНТ проводитиме додаткове зарахування студентів на вакантні місця ліцензованого обсягу абітурієнтів, які вступали до інших ВНЗ, але забудь-яких причин не вступили. Зарахування проходитиме до 16 вересня 2014 року включно.

Конкурс оголошується на наступні напрями, спеціальності:
- Фінанси і кредит (бакалавр, спеціаліст);
- Геодезія, картографія та землеустрій (бакалавр, спеціаліст, магістр);
- Правознавство (бакалавр, спеціаліст);
- Комп'ютерні науки (бакалавр, спеціаліст);
- Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування (бакалавр, спеціаліст).

УНТ разом з фондом "АНТИСНІД" проведуть семінари "Можливості мереж не мають меж"

 Університет новітніх технологій разом з благодійним фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" проведуть черговий семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

 Безкоштовні семінари пройдуть на безоплатній основі для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регіонів.

Метою семінару є  навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.