В Університеті відбулася чергова звітно-виборча конференція «Фундації регіональних ініціатив»

21-22 березня в Університеті новітніх технологій відбулася чергова звітно-виборча конференція Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундації регіональних ініціатив». Участь у конференції взяли 56 учасників з 70 заявлених делегатів, які представляли 20 регіональних осередків організації.

На відкриті конференції з привітальним словом виступив помічник проректора з економіки та перспективного розвитку Університету новітніх технологій Олександр Позній. У своїй промові він зазначив, що Університет радий прийняти таку потужну та дієву молодіжну організацію, як Фундація регіональних ініціатив.

Навчальні курси з просторових баз даних

ГІС Асоціація України 24 березня 2015 року в місті Києві проведе навчальні курси з просторових баз даних на базі Університету новітніх технологій

Провідні фахівці та компанії нададуть інформацію по технологіях впровадження сучасних просторових баз даних. За результатами проходження навчальних курсів учасникам буде надано сертифікати про підтвердження фахових знань.

ІІІ науково-практична конференція «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій»

12 березня 2015 р. в Університеті новітніх технологій в м. Києві відбулася ІІІ науково-практична конференція «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій».

В роботі конференції прийняли участь викладачі і студенти старших курсів Університету новітніх технологій. Серед запрошених велику зацікавленість викликала доповіді провідних спеціалістів підприємства «System Solutions» Туряниці Михайла «Сеть базовых GNSS станций System.NET» і Мовчана Сергія «Технологія лазерного сканування та основні галузі його застосування» і «Мобильное картографирование от Leica Geosystems».

Міністерство освіти і науки відкриє доступ до реєстру дипломів про вищу освіту

Міністерством освіти і науки розроблено проект Порядку надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту. Відповідний документ оприлюднено на сайті Міносвіти з метою його громадського обговорення.

Зокрема, розроблений документ встановлює механізм надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти з метою перевірки достовірності документів про вищу освіту.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

 20-21 травня 2015 року в м. Києві пройде міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польша) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді». До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці.