Університет новітніх технологій та Міжнародний центр МДУ ім. Ломоносова підписали угоду про співпрацю в сфері освіти

25 лютого 2013 року в м. Києві був підписаний договір про співпрацю між Університетом новітніх технологій (Україна, Київ) та Міжнародним центром Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (Швейцарія, Женева).

Виходячи з законодавчих актів України та Швейцарської Конфедерації, вищі навчальні заклади вирішили  розвивати міжнародне співробітництво в галузі вищої освіти та викладацької діяльності.

В університеті розпочала роботу мережа доступу до Wi-Fi

Адміністрація Університету новітніх технологій встановила мережу бездротового доступу до Інтернет в навчальному закладі як результат звернень студентів та студентської Ради. Встановлення бездротової мережі відбулось у співпраці з соціальним проектом «WIFI.IN.UA». Доступ до бездротової мережі Wi-Fi є безкоштовним на території всього навчального закладу.

Кембридж надав безплатний онлайн-доступ до періодики

До 5 березня Кембридж відкрив безплатний онлайн-доступ до всіх наукових журналів, які вийшли в стінах університету у 2012-му. Зазвичай право читати надруковані там дослідження треба купувати.

Наукові журнали Кембриджського університету коштують дорого, адже там можна прочитати про найостанніші дослідження в галузі медицини, соціології, антропології, математики тощо.

Вітаємо з днем святої Тетяни - Днем студента

Шановні студенти, прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу.

Президентські гранти на реалізацію творчих проектів

Відповідно до Указу Президента України від 02.08.2000 № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» та Положення про ці гранти (із змінами та  доповненнями, внесеннями, внесеним Указом Президента України від 15.02.2012 №97) Державна служба молоді та спорту (далі – Держмолодьспорту) України проводить у 2013 році конкурс на здобуття грантів Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах (далі – гранти).