Освітній проект Preply.com

Пропонуємо Вашій увазі проект наших партнерів, освітній проект Preply.com, який був створений задля європейської інтеграції українських викладачів та студентів. Для участі в проекті на освітній платформі, Ви можете зареєструватися на сайті Preply.com.

Викладачам і студентам реєстрація безкоштовна! За час роботи платформи Preply.com вже зареєстровано 10 тис. викладачів, в тому числі носіїв мов з Великобританії, Америки та Австралії, та більше 10 тис. учнів. На платформі зараз у доступі 12 іноземних мов, але діапазон предметів постійно розширюється.

Всесвітній день геоінформаційних систем

Всесвітній день геоінформаційних систем (ГІС) проводиться у третю середу листопада. Це свято відзначається в усьому світі і організовується за підтримки ESRI (The Economic and Social Research Institute). Традиційно, в заходах, присвячених цьому дню, беруть участь усі ГІС та організації, які тим чи іншим чином пов`язані з геоінформатикою.

Технології ГІС займаються цифровою обробкою зображень, машинною графікою. Робота цієї системи знаходиться в невпинному розвитку і представляє величезну цінність для проектних робіт, навігаційних галузей, юриспруденції і багатьох-багатьох інших.

II МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

20-21 листопада 2015 року в м. Києві пройде ІІ міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польща) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді».

Підсумки першого ярмарку "Географічно-інформаційна Україна"

14 жовтня 2015 року в рамках GIS-Fest Ukraine 2015 Перший ярмарок "Географічно-інформаційна Україна" Університет новітніх технологій представив проект «Ефективний шлях впровадження зонінгу в населених пунктах», авторами якого є д.т.н., проф. Боровий Валентин Олександрович, та випускник магістратури 2013 року, кафедри «Землеустрою та кадастру, геоінформаційних систем і технологій» УНТ Зарицький Олександр Васильович. Конкурс проектів, що включав кращі роботи впроваджені останнім часом українськими компаніями та підприємствами з використанням сучасних ГІС та технічних засобів збору та обробки просторової інформації проводився безпосередньо на майданчику біля музею космосу.

Додаткове зарахування студентів 2015

УНТ проводитиме додаткове зарахування студентів на вакантні місця ліцензованого обсягу абітурієнтів, які вступали до інших ВНЗ, але за будь-яких причин не вступили. Прийом документів проходитиме до 16 вересня 2015 року включно.

Конкурс оголошується на наступні напрями, спеціальності:
- «Фінанси і кредит» (бакалавр, спеціаліст);
- «Геодезія, картографія та землеустрій» (бакалавр); «Землеустрій та кадастр», «Геодезія», «Фотограмметрія», «Геоінформаційні системи та технології» (спеціаліст, магістр);
- «Правознавство» (бакалавр, спеціаліст);
- «Комп'ютерні науки» (бакалавр, спеціаліст);
- «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (бакалавр, спеціаліст).