ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

6 та 23 квітня 2013 року в ПВНЗ Університет новітніх технологій відбудеться "День відкритих дверей".

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів, їх батьків, випускників коледжів та технікумів та всіх бажаючих для ознайомлення з нашим навчальним закладом.

В програмі заходу:

  • знайомство з історією УНТ;
  • відвідування кафедр, співробітники яких зорієнтують на вибір тієї чи іншої спеціальності, а студенти поділяться своїми враженнями від навчання;
  • надання інформації про умови вступу в УНТ в поточному році.

Початок о 10:00.

Контактний телефон: (044) 227-28-86, 503-07-86, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: пров. Машинобудівний, 28, м. Київ.

Університет новітніх технологій та Міжнародний центр МДУ ім. Ломоносова підписали угоду про співпрацю в сфері освіти

25 лютого 2013 року в м. Києві був підписаний договір про співпрацю між Університетом новітніх технологій (Україна, Київ) та Міжнародним центром Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (Швейцарія, Женева).

Виходячи з законодавчих актів України та Швейцарської Конфедерації, вищі навчальні заклади вирішили  розвивати міжнародне співробітництво в галузі вищої освіти та викладацької діяльності.

В університеті розпочала роботу мережа доступу до Wi-Fi

Адміністрація Університету новітніх технологій встановила мережу бездротового доступу до Інтернет в навчальному закладі як результат звернень студентів та студентської Ради. Встановлення бездротової мережі відбулось у співпраці з соціальним проектом «WIFI.IN.UA». Доступ до бездротової мережі Wi-Fi є безкоштовним на території всього навчального закладу.

Кембридж надав безплатний онлайн-доступ до періодики

До 5 березня Кембридж відкрив безплатний онлайн-доступ до всіх наукових журналів, які вийшли в стінах університету у 2012-му. Зазвичай право читати надруковані там дослідження треба купувати.

Наукові журнали Кембриджського університету коштують дорого, адже там можна прочитати про найостанніші дослідження в галузі медицини, соціології, антропології, математики тощо.

Вітаємо з днем святої Тетяни - Днем студента

Шановні студенти, прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу.