Термін підготовки бакалаврів скорочено до 3 років

Починаючи з 2016 навчального року Університет новітніх технологій переходить на нові навчальні плани підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Відповідно до нововведень терміни навчання студентів, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти на бакалаврі становитимуть 3 роки на стаціонарі та 4 роки заочно.

Університет став одним з перших в Україні, який почав готувати бакалаврів за 3 роки.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри інформаційних технологій

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри інформаційних технологій Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій (Університет).

 Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

вища технічна освіта, науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри.

ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники університету, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці.

Форма участі: заочна.
За результатами проведення конференції планується публікація збірника тез учасників, який матиме ISBN, УДК, ББК та рецензентів.

Вітаюємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти та працівники Університету!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

2015 рік був для нас насичений яскравими подіями та складними випробуваннями.

Освіта для нас завжди знаходиться в центрі уваги, і ми були і надалі будемо відкриті до діалогу та готові до розвитку. Тож дякую усім, хто не залишився байдужим до долі освіти та нашого Університету, усім, хто вніс свою частку знань та досвіду в нашу спільну справу!

ГІС Асоціація України провела спільно з компаниєю ІМАТЕК навчальні курси по сучасним технологіям 3D друку на базі Університету новітніх технологій

16 грудня 2015 року відбулась одноденна практична школа «Українська індустрія 3D друку». За результатами було створено робочу групу з впровадження технологій 3D друку та сканування у галузі будівництва та архітектури, а також початку підготовки фахівців на базі Університету новітніх технологій