Вітаємо з Днем працівника освіти

Загальносуспільне значення діяльності викладачів, професорів, керівників освітніх установ визначається їхнім високим покликанням створювати належні умови для формування духовно багатої, вільної і творчої людської особистості, мобілізації інтелектуального потенціалу суспільства, духовного відродження нації.

В останнє десятиліття високопрофесійними працівниками нашого закладу зроблено вагомий внесок у становлення сучасної освітньої бази в Україні, розширення її інтелектуального середовища серед студентів та молоді України.

Додаткове зарахування студентів 2014

 УНТ проводитиме додаткове зарахування студентів на вакантні місця ліцензованого обсягу абітурієнтів, які вступали до інших ВНЗ, але забудь-яких причин не вступили. Зарахування проходитиме до 16 вересня 2014 року включно.

Конкурс оголошується на наступні напрями, спеціальності:
- Фінанси і кредит (бакалавр, спеціаліст);
- Геодезія, картографія та землеустрій (бакалавр, спеціаліст, магістр);
- Правознавство (бакалавр, спеціаліст);
- Комп'ютерні науки (бакалавр, спеціаліст);
- Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування (бакалавр, спеціаліст).

УНТ разом з фондом "АНТИСНІД" проведуть семінари "Можливості мереж не мають меж"

 Університет новітніх технологій разом з благодійним фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" проведуть черговий семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

 Безкоштовні семінари пройдуть на безоплатній основі для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регіонів.

Метою семінару є  навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Сьогодні розпочалась вступна кампанія

Згідно з затвердженими Правилами прийому, прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання розпочинається 11 липня та закінчується 01 серпня (на основі повної загальної середньої освіти), крім випадків, коли вступники мають складати вступні екзамени. Для них прийом документів закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 21 до 31 липня включно.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 01 серпня. Вступні екзамени проводяться з 25  липня до 01 серпня включно.

Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році або сертифікати чи їх дублікати за2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 рік.

Неурядові організації вчаться, як змінити країну за допомогою соціальних мереж

21 травня завершився цикл семінарів «Можливості мереж не мають меж», присвячених основним принципам онлайн комунікації та ефективного фандрейзингу. Два дводенні семінари, які відбулися в Києві, відвідали більше 60 співробітників благодійних фондів, громадських організацій, студентських рухів, а також журналісти, які спеціалізуються на соціальній тематиці, із 20 регіонів України. Семінари були організовані Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Фундацією Кока-Кола в рамках спільного проекту Safe Connection спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України.