Прес-реліз Третьої міжнародної конференції Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства "Знання" України

31 січня – 1 лютого 2019 року пройшла  Третя міжнародна конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства "Знання" України в Київському планетарії.

Викриття ІІІ Міжнародної Конференції відбулось 31 січня 2019 року у Товаристві «ЗНАННЯ» України.

Відкрив засідання Третьої Конференції Голова Наглядової Ради Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України КУШЕРЕЦЬ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ український філософ член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України доктор філософських наук професор заслужений діяч науки і техніки України голова правління Товариства «Знання» України президент Університету Сучасних Знань.

КУШЕРЕЦЬ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ привітав учасників ІІІ Міжнародної Конференції від імені Президента Товариства «Знання» України КРЕМЕНЯ ВАСИЛЯ ГРИГОРОВИЧА та побажав успіхів у роботі Конференції.

В ІІІ Міжнародній Конференції прийняли участь багато вчених та фахівців з різних гірничих галузей та фахівців з питань екології, фінансів, страхового бізнесу, інфраструктури, страхування, стандартизації, сертифікації, права, цінних паперів та економіці України, Польщі, Молдови, Білорусі.

Для детальнішої інформації пропонуємо ознайомитись з прес-релізом.

Співробітництво з Державною науковою установою "Центр проблем морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України"

21 грудня 2018 року було укладено договір про співробітництво між Державною науковою установою "Центр проблем морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України" та Приватним вищим навчальним закладом Університетом новітніх технологій.

Договір

Запрошуємо на Третю конференцію Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства "Знання" України

Приватний вищий навчальний заклад Університет новітніх технологій запрошує студентів та всіх бажаючих прийняти участь у Третій конференції Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства "Знання" України, яка пройде 31-го січня та 1-го лютого 2019 року. З програмою та умовами участі можна ознайомитись за посиланням Програма.

Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед талановитої молоді

„ПОГОДЖЕНО”                                                        „ЗАТВЕРДЖЕНО”

В.о. ректора                                                             Голова
Приватного вищого навчального закладу              Всеукраїнської профспілки працівників науки,
УНІВЕРСИТЕТУ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ             виробництва та фінансів

Наказ № 01 від 14.01.2018 р.                                   Постанова № 11/6 від 21.12.2018 р.

В.П. Пунько                                                               П.М. Петриченко

Пройшла дружня зустріч щодо співпраці з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

5 січня 2019 року пройшла дружня зустріч, щодо співпраці з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Зустріч пройшла з КОПНІНСЬКА-ПЕТРИЧЕНКО ЮЛІЄЮ ПЕТРІВНОЮ (Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок») та з ПЕТРИЧЕНКО ПЕТРОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ (генеральний секретар Національної конфедерації професійних спілок України, голова Громадської палати України, голова Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення).