Вступне слово Ректора

РекторШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Настав час, коли Вам необхідно знайти відповідь на доленосне питання – куди піти навчатися.

Ви повинні подбати про отримання сучасної високоякісної вищої освіти, яка дозволить Вам у подальшому забезпечити щасливе і заможне життя та можливість достойно подбати про своїх дітей та батьків.

Швидкий розвиток суспільного життя в Україні і становлення ринкової економіки сприяє демократизації освітянського середовища та появі цілої низки вищих навчальних закладів нового покоління, які стрімко розвиваються. Серед них – наш Університет новітніх технологій.

Спектр напрямів і спеціальностей, за якими Університет готує фахівців, широко охоплює вкрай важливе на сьогоднішній день питання для України: питання земельних відносин. Для розв’язання поставлених завдань на вибір абітурієнтів представлені такі спеціальності, як геодезія, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології, правознавство, екологія та охорона навколишнього середовища.

У наших студентів є великі перспективи в сфері мінеральних ресурсів.

3-го та 4-го липня 2018 року пройшла Перша конференція громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України, на якій було затверджено дорожню карту впровадження напрямків діяльності. Студенти та випускники Університету новітніх технологій мають можливість буди задіяними та працювати розглянутих питаннях та в поставлених задачах на круглих столах конференції:

Приймальна комісія УНТ 2018

Адреса приймальної комісії: м. Київ, пров. Машинобудівний, 28, каб. 302

Телефони приймальної комісії: 044 503-07-86, 044 503-07-89

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Детально ознайомитись з правилами прийому можна тут: Правила прийому

Графік вступних випробувань можна переглянути тут: Графік вступних випробувань

«Україна і світ»: міжнародна культурна співпраця

В Університеті культури 19-20 квітня 2017 р. проходила міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

На заході були присутні науковці з Польщі, Чехії, Великої Британії, Словенії, Кувейту та інших. Особливими гостями конференції стали Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та повірений у справах, виконуючий обов’язки посла Сирійської Арабської Республіки в Україні доктор Хассан Хаддур.

Збірник наукових праць «Новітні технології»

У 2015 році Приватним вищим навчальним закладом «Університет новітніх технологій» започаткований до видання збірник наукових праць «Новітні технології» («Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації» від 22 січня 2016 року КВ № 21858 – 11758Р).

В збірнику відображаються результати аналізу та розв’язання наукових, технологічних, економічних та юридичних проблем ефективного функціонування та розвитку геоінформаційних систем, проблем підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів в галузі геодезії, картографії та кадастру, визначаються науково-практичні складові ряду сучасних спеціальностей, таких як «Геодезія та землеустрій», «Право», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Екологія» та інші.

У 2017 році наш збірник отримав міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2524-0102.